FacebookTwitterGoogle Bookmarks

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

Program događanja u zagrebačkoj županiji - svibanj 2018.

BRDOVEC, DUBRAVICA, MARIJA GORICA
 
1.                  10.00XC Maraton ‘Zlatko Matijević’
BK Sutla, Marija Gorica
4.                  18.00Predavanje 'Tajne francuskih rijeka' (dr. sc. Iva Rukavina)
Muzej Brdovec
5.,12.,19.,26.  15.00Radionica obnove starog namještaja
Muzej Brdovec
11.                18.00Predavanje 'Rijeke poveznice u prapovijesti' (dr.sc
 
. Janja Mavrović)
Muzej Brdovec
18.Pjevački susreti “Di tičice lipo poju“
U organizaciji KUD-a Mihovil Krušlin, Šenkovec
18.                18.00Izložba Lađa (Udruga Vladimir Maleković)
Muzej Brdovec
19.Manifestacija „Kosci kosiju’’
Šenkovec
25.                18.00Predavanje 'Plovidba kroz antiku' (Krunoslav Zubčić)
Muzej Brdovec
Informacije:
 
 
TZ "Savsko sutlanska dolina i brigi" (Brdovec, Dubravica, Marija Gorica),Ilije Gregurića 13, 10291 Brdovec, tel. 01/3398 747           
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.,  www.tzssdib.hr
 
 
DUGO SELO
 
1.10.00-14.00Proslava Praznika rada  uz podjelu graha za građane
Organizator: gradska udruga umirovljenika i Grad Dugo Selo
Kolodvorska ulica
9.19.30Predstavljanje knjige Božice Brkan
„Život vječni: knjiga kajkavskih priča“
Gradska knjižnica
11.19.30Predavanje novinarke i kantautorice Ivane Lulić
„Moje hodočašće prema sreći“ (Camino de Santiago)
Promocija albuma grupe Auguste „ Daleko od svega“
Gradska knjižnica
19.19.00Koncert Folklornog ansambla Sesvetska sela
Dvorana Preporod
Organizator: Folklorni ansambl Sesvetska sela
do 20.08-16Izložba minijatura
Pučko otvoreno učilište
Organizator: Likovna udruga
20.20.00Glumačka družina Histrion  „Francekova teta“
Dvorana Preporod
2319.30Koncert klasične glazbe djela: C. Franka, M. Ravela, N. Rote
Petromila M. Jakas- violina ,  Marijana Komljenović- klavir
Gradska knjižnica
25.18.00Koncert dječjih folklornih skupina KUD-a Preporoda
Dvorana Preporod
Informacije:TZG Dugog Sela, Josipa Zorića 1, 10370 Dugo Selo
tel. 01/2753 705, 2751 404, www.dugoselo.hr
 

POU Dugo Selo, tel. 01/2774 131
 
IVANIĆ-GRAD
 
 
1.09.00-15.00Obilježavanje VRA „Bljesak“ i proslava Međunarodnog praznika rada
SP Zelenjak
Organizator: Grad Ivanić-Grad, ZUDR-a i TZG Ivanić-Grada
2.
 
19.00„Biološka raznolikost šume Žutica“ 23. Edukativno-muzejska akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana Muzeja
POU Ivanić-Grad
3.18.30          Bajka „Stoliću, prostri se“
Dječje kazalište Dubrava u velikoj dvorani POU Ivanić-Grad
Organizator: POU Ivanić-Grad
3.19.00               'Filozofija je djelo i Rat i mir'  Predstavljanje zbornika Hrvatskog filozofskog društva, i okrugli stol u prostoru POU
Organizator: Hrvatsko filozofsko društvo u suradnji s POU Ivanić-Grad
4. Sv. Florijan, mimohod vatrogasnih vozila ulicama grada
Organizator: VP i VZ Ivanić-Grad
8.19.00Predavanje Melite Žeželić „Anđeoski svjetlosni mostovi“
Gradska knjižnica
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
9.
 
12.00Radionica za djecu – upoznajmo autora:Niko Barun u Gradskoj knjižnici
Organizator: Gradska knjižnica Ivanić-Grad
9.
 
19.00          „Povijest gradskog perivoja u srcu Ivanića“
23.Edukativno-muzejska akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana Muzeja u POU
10. Službeni završetak projekta Living Streets, susret urbanih vrtlara, koncert grupe Superhiks
11.19.00Koncert VIS Pelister i gosti u velikoj dvorani POU
Organizator: VIS Pelister i POU Ivanić-Grad
16.              
 
19.00               Izložba likovnih radova MIA BEHTAN u prostoru POU
Organizator: POU Ivanić-Grad
17.                  
 
20.00               „Takvim sjajem može sjati“ – koncert Arsenovih hitova…i humora, Ksenija Erker i Zoran Mišolongin, velika dvorana POU
 Organizator: POU Ivanić-Grad
17.-18.10.00-19.005. izložba inovacija, Hotel Sport
Organizator: ERK Ivanić-Grad
18.18.00          Festival za mlade „Moslavino, u srcu te nosim“
Društveni dom u Cagincu
Organizator: KUD Đuro Kundek
19.13.00Foto safari i trekking u šumi Marča
Organizator: Društvo prijatelja prirode
19.9.00-14.00Sajam OPG-ova, program i priprema starih zaboravljenih jela
KUD Posavac na malom trgu uz Centar za posjetitelje, turistički razgled grada
Organizator: TZG Ivanić-Grada
19.
 
19.00Književni susret sa Damirom Karakašom
Gradska knjižnica
19.
 
19.00„Prirodna i kulturna baština Dubrovčaka“
23.Edukativno-muzejska akcija povodom obilježavanja Međunarodnog dana Muzeja  u staroj školi Dubrovčak Lijevi
KUP DVD-a Deanovec
Organizator: VZG Ivanić-Grada i DVD Deanovec
19.-20.09.00-17.005. Festival igračaka i dječjih zborova, SP Zelenjak
Organizator: Udruga Tetragon, Udruga Tvornica smijeha i TZG Ivanić-Grada
24. Otvaranje izložbe Gjure Stjepana Deželića
Muzej Ivanić-Grada
25.19.30          23. izložba vina Udruge Brenta, restoran Ivanićanka
Organizator: Udruga Brenta
25.                
 
20.00                Stand up comedy show „ Doslovce“, Aleks Curać Šarić
POU
Organizator: LAJNAP u suradnji s POU Ivanić-Grad
26.09.00-14.00Sajam OPG-ova na malom trgu uz Centar za posjetitelje, program KUD Đuro Kundek, priprema starih zaboravljenih jela, turistički razgled grada
Organizator: TZG Ivanić-Grada            
26.12.30Biciklijada Hotela Sport
26. Županijska vatrogasna vježba u Dubrovčaku Lijevom
Organizator: VP Ivanić-Grad i VZ Zagrebačke županije
27.      18.00          13. Smotra folklora 
Velika dvorana POU     
Organizator: KUD „Ivanić“ Ivanić-Grad
 
28.                                                         
 
20.00Interaktivna izložba „Bili smo u Arkadiji“, Ivana Ožetski, mag. art., u povodu Dana Grada Ivanić-Grada u prostoru POU                   
29.
 
16.45Književni susret s Jelenom Pervan – predstavljanje novih slikovnica iz serijala o higijeni
Gradska knjižnica
29.
 
20.00Koncert  Mateja  Šarlija/flauta/  Pedro Ribeiro Rodrigues /gitara / u povodu          Dana Grada Ivanić-Grada u prostoru POU              
Informacije:TZG Ivanić-Grada, Moslavačka 11, 10310 Ivanić-Grad 
tel./fax. 01/2881 591, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tzig.hr
 

POU Ivanić-Grad, tel. 01/2881 688
 
JASTREBARSKO
 
1.08.00Planinarski uspon na Japetić
Organizator Jastreb extreme, Japetić
5.08.00Malonogometni turnir "Slavetić 2018"
Organizator MNK Slavetić
5.11.00Pjeva mi se pjesma, predstava za djecu
Teatar Poco Loco
17.08.008. Dan otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta
Tema “Šuma, čuvarica Zemlje!”, Šumarski institut Jastrebarsko
19.07.00Feeder kup 
Novaki
19.-20. "Cvjetna Jaska" prodajna izložba cvijeća, sadnica i prateće opreme
Organizatori Centar za kulturu, TZGJ, Grad Jastrebarsko i HRAM Jastrebarsko, perivoj dvorca Erdody
20.10.0020. Jaskanski polumaraton - "Memorijal Predrag Bošnjak"
Organizator Atletski klub Jastreb 99
Start: Strossmayerov trg
Informacije:TZG Jastrebarskog, Vladka Mačeka 1, 10450 Jastrebarsko
www.tzgj.hr
 
, tel. 01/ 6272 940, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Športska zajednica grada Jastrebarskog, www.szgj.hr
 

Centar za kulturu Jastrebarsko, tel. 01/ 6281 126, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 
KRAŠIĆ
 
1.10.00Prvomajska biciklijada 
Krašić– Slapnica – u organizaciji udruge Vrata prirode
8.10.00Proslava 120.obljetnice rođenja bl. Alojzija Stepinca
Krašić
10.-13. Dani krašićkoga kraja
12.15.0021. Atletska utrka
Krašić
13.14.00Biciklijada 
Centar Krašić
Informacije:TZO Krašić, Krašić 101, tel./fax 01/6270 910, www.tzokrasic.hr
 
   Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
 
 
PISAROVINA
 
26.- 27. Turnir u mini rukometu
SD Pisarovina, organizator RK Jamnica
27.12.30Spomen kuća Titanic u Bratini, godišnje druženje uz prigodni kulturni program
Organizator udruga „Titanic 100“
Informacije:TZO Pisarovina, Trg Stjepana Radića 13, 10451 Pisarovina
tel. 099/4095 514, 01/6291 029, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. 
www.pisarovina.hr
 
 
SAMOBOR
 
1.08.00          Budnica Gradske glazbe 
Organizator: Gradska glazba Samobor
Ulice Samobora
6.10.00Samoborska biciklijada #2, predstavljanje biciklističke rute broj 5
(Samobor – Bregana – Grdanjci – Vratnik – Slani Dol – Hamor – Samobor)
organizator: BBK Šišmiš i TZ Samobor
Start: Trg kralja Tomislava
9. 19.00Proslava 20 godina djelovanja DZ Samoborček i predstavljanje novog nosača zvuka, organizator: DZ Samoborček
Centar za mlade Bunker
13. Cvjetni korzo, organizator: Folklorni ansambl Mladost
Trg kralja Tomislava
15.10.00Olimpijski festival dječjih vrtića, organizator: Samoborski sportski savez
Stadion NK Samobor
18.19.00Međunarodni dan muzeja, otvorenje izložbe o Gradiščanskim Hrvatima i
predavanje, organizator: Samoborski muzej
Samoborski muzej
18.- 20.  8. Cirkuski ulični festival u Samoboru (CU’FUS)
organizatori: TZ Samobor, Udruga Cirkultura Samobor
18.- 27. 14. Samobor Jazz Festival, organizator: Gradska glazba Samobor
Havana bar, Trg kralja Tomislava
19.19.30VII. Smotra tamburaških orkestara i sastava Zagrebačke županije
Organizator: TD Ferdo Livadić
Centar za mlade Bunker
22.19.30Samoborske pjesničke večeri
Organizator: Ogranak MH Samobor
kafić „Fulir“, Samobor
25.19.0057. noćna utrka grada Samobora, organizator: KCIPT Samobor
Trg kralja Tomislava
*** 28. susreti na Perkovčevom grobu, sudjeluju članovi OMH Samobor, OMH Zaprešić, OŠ Ivana Perkovca iz Šenkovca, osnovne škole s područja Samobora, organizator: Ogranak MH Samobor
Informacije:TZG Samobora, Trg kralja Tomislava 5, 10430 Samobor
tel. 01/3360 044, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.,  www.samobor.hr
 

POU Samobor, tel. 01/3360 112, www.pousamobor.hr
 
 
SVETA NEDELJA
 
18.-27. Dani grada Svete Nedelje
18.17.00Moto susret Moto kluba Iron Ghosts
Koncerti: Dvajst do asa i DJ Red Queen
(parkirališni prostor TS Offertissima, Dr. Franje Tuđmana 33, Novaki)
Organizator: MK Iron Ghosts
19.07.00
 
16.00
 
 
 
18.00
Pike Masters - natjecanje u lovu na štuke iz čamca
Jezero Orešje, Orešje
Defile Moto kluba Iron Ghosts Sveta Nedelja
Trg Ante Starčevića
Organizator: MK Iron Ghosts
Za sve posjetitelje osiguran besplatni grah i pivo
Koncerti: Wanted 5, Miha i Mišo
19.-20. 23. Croatia Classic Marathon
Trg A. Starčevića
Organizator: Oldtimer klub Stari Kotači
20.11.00
 
 
14.00
 
 
 
18.30
Smotra mažoretkinja Zagrebačke Županije
Jezero Kipišće, Strmec
Organizator: Svetonedeljske mažoretkinje
Svetonedeljska roštiljada pod pokroviteljstvom Limarije Sebastijan
Jezero Kipišće, Strmec
Natjecanje u pripremanju ćevapa uz bogati zabavno- kulturni program za djecu i odrasle (predstave za djecu, zabavni park)
Koncert: Gospodari Tambura
Promocija, prezentacija i ponuda proizvoda svetonedeljskih proizvođača i udruga
Za sve posjetitelje osigurani besplatni ćevapi
21.19.00Izložba „Ljepota stvaranja u glini… mome gradu na dar“ - Autor Borna Lindić
Centar za posjetitelje, Stilinovićeva 1
Organizator: Grad Sveta Nedelja i TZG Svete Nedelje
22.19.00Večer sporta  
Školska sportska dvorana OŠ Vladimir Deščak, Novaki
Organizator: Sportska zajednica Grada Svete Nedelje
23.12.00
 
18.00
Predavanje predstavnika ŠRD Sloga Orešje i degustacija fiša
Ribička kuća, jezero Orešje
Predavanje predstavnika Lovačke uduge Jastreb i degustacija gulaša
Lovačka kuća, Orešje
Oragnizator: Lovačka udruga Jastreb Sveta Nedelja
24.17.00Predavanje Child Protection Hub For South East Europe
Centar za posjetitelje Grada Svete Nedelje, Stilinovićeva 1
24.19.00Smotra folklora
Trg Ante Starčevića
25.11.00
 
 
18.00
Predavanje i radionica Udruge osoba s invaliditetom Samobora i Svete Nedelje 
Centar za posjetitelje Grada Svete Nedelje
 „Mali slikari – velika djela“ 
Izložba Dječjeg vrtića Slavuj, odgojno obrazovna skupina Hobotnice
Gradska vijećnica, Trg Ante Starčevića 5
25.19.00Koncerti: Havana Band 
DIKTATORI I GIULIANO 
Trg A. Starčevića
Organizator: Grad Sveta Nedelja, TZG Svete Nedelje i Svenkom d.o.o.
Za sve posjetitelje osiguran besplatan hot-dog i pivo
26.10.00
 
13.30
 
17.30
 
18.00
 
19.00
 
19.30
Dječji glazbeni festival „Radost u pjesmi“
Radionice dječjih vrtića
Festival šaha – kadetski turnir i simultanka velemajstora Marina Bosiočića
Trg A. Starčevića
Polaganje vijenca 
(ispred Spomen obilježja poginulim braniteljima Grada Svete Nedelje)
Smotra Povijesnih postrojbi Hrvatske vojske
Organizator: Svetnedeljska garda Petra II. Erdödya
Dodjela priznanja Zeleni cvijet
Trg A. Starčevića
Koncerti: Grupa Full Gas,  INDIRA 
Trg A. Starčevića
27.08.00Proslava blagdana Presvetog trojstva - Titular i Dan župe
Župna crkva Presvetog trojstva
Informacije:TZG Svete Nedelje, Marijana Stilinovića 1, 10431 Sveta Nedelja
tel./fax. 01/3373 919, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.svetanedelja.hr
 
 
SVETI IVAN ZELINA
 
1. Natjecanje u lovu Šarana - Kadeti      
ŠRD Sv. Ivan Zelina, Ribnjak Mokrice
Prvomajski dječji nogometni turnir   
NK Donja Zelina           
2.-5. Dani smijeha - ciklus čeških komedija: Ljubavi jedne plavuše (Miloš Forman) Strogo kontrolirani vlakovi (Jiri Menzel), Kremator (Juraj Herz)   
Dvorana "Kraluš"
5. Otvaranje ribolovne sezone   
Ribnjak Mokrice
6. Neven Paleček Papageno i gosti, koncert opernih arija           
POU Sveti Ivan Zelina, Dvorana "Kraluš"
11. Umjetnjak-umjetnički festival Udruge mladih Zeline
gost:Davor Rostuhar s filmom i predavanjem o osvajanju Antarktike      
UM Zelina, Dvorana "Kraluš"
11.-13. Likovna kolonija povodom 50. IVKH, slikanje vinskom tehnikom – vinorelom POU, OPG Hrupec
13. Giselle – snimka baletna projekcija u izvedbi ansambla moskovskog Boljšoj teatra POU, Dvorana "Kraluš"
20. Gulašijada
Sv. Helena
26. U susret Viteškom turniru - pokazne borbe    
HMB Hrvatska  Trg Ante Starčevića
5. Prezentacija programa na otvorenom "Sport za sve"           
Društvo sportske rekreacije Fit forma, Trg Ante Starčevića
25.-27. Moto susret    
Motto i off road klub Sveti Ivan Zelina, SRC Bazeni
24. Kajkavska meša, bogoslužje na starokajkavskom idiomu         
Župna crkva Sv. Ivana Krstitelja
24. „Bogi Ivač znova“, kazališna predstava u izvedbi ansambla HNK-a Varaždin
POU Sveti Ivan Zelina, Dvorana "Kraluš"
25. Koncert komornog ansambla "Croazzola Concertante"        
POU Sveti Ivan Zelina,  Dvorana "Kraluš"                     
26. 37. Recital suvremenog kajkavskog pjesništva "Dragutin Domjanić"
POU, Dvorana "Kraluš"
Informacije:TZG Sv. Ivana Zeline, Trg A. Starčevića 13, 10380 Sv. Ivan Zelina
tel. 01/2061 808, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-zelina.hr
 

VELIKA GORICA
 
5.        15.002. Turopoljska roštiljada
Etno selo Novo Čiče
6.17.0011. Dječji folklorni susreti, OŠ Velika Mlaka
KUD Velika Mlaka
Tonka Bontonka - Predstava GK Scena „Gorica“
Dvorana Gorica
9.19.30„Velikogorički biseri“ Koncert pjevačkog zbora udruge umirovljenika
Gosti: Ogranak „Seljačke sloge“ Buševec / dvorana Galženica
10.19.00Polarni san – Prva hrvatska ekspedicija na Južni pol
Multimedijalno predavanje / dvorana Gorica
11. 
 
 
19.00
Pišem ti pismo – završnica natječaja i dodjela nagrada za najpisma uz   obilježavanje Svjetskog dana pisanja pisma,
Gradska knjižnica Velika Gorica / www.knjiznica-vg.hr
 

Treptaj leptirovih krila – izložba slika; Zorica Turkalj / izlozbeni prostor POUVG
13. CAC HR - Nacionalna izložba svih pasmina pasa
Izletište Ključić brdo /Kinološko društvo V. Gorica
13.13.00  Gastro etno biciklijada - Plesom, žlicom i biciklom po Turopolju
Etno selo Novo Čiče
17.19.30Koncert učenika umjetničke škole Franje Lučića
Dvorana Gorica
18.19.30Strange face of love – koncert Mungos Brothers Blues Banda
Terasa Doma kulture ili Dvorana Galženica (u slučaju kiše)
19. AIR VG 2018. – Zrakoplovni dan u Velikoj Gorici
#SHARE-aj pokret – plesni festival, Plesni klub „Megablast“ i POUVG
Park dr. Franje Tuđmana
22.19.00Brodom od Urala do Kaspijskog mora - putopisno predavanje uz projekcije,
predavač: Mira Pavlica Stojčević  / vijećnica POUVG
24.19.30          Koncert pjevačkog zbora SUH-a „Turopoljska zvona“
Dvorana Galženica
24.-30.  Filmska revija „Može i bez Hollywooda“
Dvorana Gorica
26.-1.6. 12. velikogorički brass festival , POU Velika Gorica
25.11.00Turopoljske skitnje - glazbeno turistička manifestacija
www.pouvg.hr
 
26.-27. Perunfest
Stari grad Lukavec / Muzej Turopolja
***        11.dječji susreti u Velikoj Mlaki, Vatrogasni dom Velika Mlaka / KUD V. Mlaka
Otvaranje Arheološkog parka Andautonija, Ščitarjevo / Arheološki muzej u Zagrebu, www.amz.hr
 

Matičin četvrtak – niz predavanja četvrtkom u
organizaciji Ogranka Matice Hrvatske V. Gorica
Muzej Turopolja
Program CoolTur'a - kulturni program za mlade - koncerti, izložbe, tribine
Udruga G.A.S, POUVG, www.gas.hr
 
Informacije:TZG Velike Gorice, Trg kralja Tomislava 2, 10410 Velika Gorica
tel./fax 01/6222 378,Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tzvg.hr
 

POU Velika Gorica, Zagrebačka 37, Velika Gorica, tel. 01/6259 800, www.pouvg.hr
 
 
VRBOVEC
 
1.06.00
 
09.00
„Prvomajska budnica“
Limena glazba i mažoretkinje Vrbovec sviraju budnice ulicama Vrbovca
„Prvomajska biciklijada“
BK Vrbovec  za svoje članove i građanstvo organizira biciklijadu od 30 km uz završetak na ribnjaku Črnec uz grah
5.-6.
11.-12. i 25.
10.00
 
„Grad na drugi pogled“ - glazbena radionica
Voditeljica: Kaja Farszky /Učionica br. 9
POU
7.16.30„Toplo oko srca“ - otvaranje  izložbe polaznika Medičarske skupine I. OŠ Vrbovec u povodu Dana Europe
Mala galerija POU
9.10.00„Svi smo mi Europa“ - glazbeno-plesni program u povodu Dana Europe                                                                                        
Trg Petra Zrinskog
11.19.00                            „Ponosan na svoju kulturnu baštinu“ - likovna radionica u povodu Dana Europe, voditeljica: Ivana Ožetski
Učionica br. 2 POU
15.19.00Koncert Zagrebačkog ansambla flauta  
Dvorana POU
18.18.00Pužići pričaju najljepše priče - promocija dječje  slikovnice skupine Pužići DV Vrbovec
Dvorana POU
19.20.30Stand up Jubox
Dvorana POU
19.-20.09.002. Otvorene dveri Vrbovca – najveći sajam poljoprivrede, malog gospodarstva i obrta
Organizator: Sajam automobila Zagreb
27.09.002. Vrbovečka biciklijada  - upoznaj ljepote
Vrbovca i vrbovečkog kraja na 2 kotača
Organizator: BK Vrbovec                                         
30.10.00Kino matineja srijedom
Dvorana POU
Informacije:TZG Vrbovca, Trg Petra Zrinskog 7a, 10340 Vrbovec
tel./fax 01/2791 661, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-vrbovec.hr
 

POU Vrbovec, Kolodvorska 1, 10340 Vrbovec, tel./fax 01/2791 115, 
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.pou-vrbovec.hr
 

ZAPREŠIĆ
 
1.11.00Velika roštiljada na Praznik rada, Novi dvori Jelačićevi
4.19.00Otvorenje izložbe: 9. Zaprešićki biennale akvarela
Galerija Razvid
10.09.00-15.00Dan otvorenih vrata i projektne nastave SŠ „Ban Josip Jelačić“                  
Tema: Zdravi odnosi
12. Dan Gradske četvrti Sjever i župe Marije Kraljice apostola
12.12.30Vatrogasno natjecanje: 10. Međunarodni kup DVD-a Zaprešić
Sportski tereni OŠ Antuna Augustinčića
12.19.00Etno Pušća 2018, društveni dom Pušća
13.20.00Odraslost- stand up comedy show, Vlatko Štampar
Velika dvorana POUZ-a
16.19.308. memorijal Stjepana Obrubića, zajednički koncert  Puhačkog orkestra Zaprešić uz gostovanje orkestra iz Berkeleya UC Berkeley Wind Ensemble         (Kalifornija, SAD), park dvorca Lužnica
18.-20. Dani Jelačića, obilježavanje godišnjice smrti bana Josipa Jelačića
Županijska izložba cvijeća
Trg Ivana Pavla II 
19.5. Nocturno u Novim dvorima: Klezmer ethno sensation
Muzej Matija Skurjeni
20.5. Koncert „Banu u čast“ KUD-a Ban Josip Jelačić
Crkva Marija Kraljica apostola
24.17.30
19.00
Svečana sjednica MO Ivanec
Misa, Crkva Marije Pomoćnice
24.-27. Offroad Adventure CampSajam vozila i kamp opreme
Offroad & supercross poligon, kod Westgate Shopping Cityja
25.-27. 21. dani Hruševca Kupljenskog
16. susreti puhačkih orkestara, KUD-ova i domaćih glazbenih sastava Kotlovinijada, Hruševec Kupljenski
Informacije:TZG Zaprešića, Trg žrtava fašizma 9, 10290 Zapreš, tel. 01/3311 611, 
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.www.tz-zapresic.hr
 

POU Zaprešić, tel. 01/3310 116, www.pouz.hr
 
 
www.tzzz.hr

 

Pratite nas na Instagramu

Prodaja slika Online

Tekstovi i fotografije na ovoj stranici vlasništvo su njihovih autora i nije dopušteno njihovo skidanje i upotreba bez odobrenja autora i bez navođenja linka stranice kao izvora.

© 2013 Ludvig dizajn. All Rights Reserved.